bodrum escort bayan

KURUCU İLK DÖNEM YÖNETİM KURULU

15/07/1986 – 17/01/1987

Başkan: Mehmet Süreyya Erdoğan

Başkan Vekili: Osman Fahri Şahin

Sekreter: Necdet Vardar

Sayman: Mesut Tekin

Üyeler: Nadir Uğur, Doğan Ateş, Behçet Derman, Nuri Büyüktopçu, Necmettin Temuçin Ersözlü,

2. DÖNEM YÖNETİM KURULU

17/01/1987 – 29/05/1988

 

Başkan: Mehmet Süreyya Erdoğan

Yönetim Kurulu Üyeleri: M. Nazmi Bilge, Osman Fahri Şahin, Yılmaz Karcı, Ömer Çebi, Necmettin Timuçin Ersözlü, Mesut Tekin

3. DÖNEM YÖNETİM KURULU

29/05/1988 – 29/05/1989

Başkan: Nadir Uğur

Yönetim Kurulu Üyeleri: Samih D. Özdemir, Abdullah Kalaycıoğlu, Nuran Canova, Necmettin Temuçin Ersözlü, Ömer Çebi, Visalletin Ünsal

4. DÖNEM YÖNETİM KURULU

29/05/1989 -27/05/1990

Başkan: Nadir Uğur

Yönetim Kurulu Üyeleri: Samih D. Özdemir, Abdullah Kalaycıoğlu, Erdoğan Dağdelen,  Nuran Canova,  Necmettin Temuçin Ersözlü, Ömer Çebi

5. DÖNEM YÖNETİM KURULU

27/05/1990 –  26/05/1991

Başkan: Nadir Uğur

Yönetim Kurulu Üyeleri: Samih D. Özdemir, Ömer Çebi, Erdoğan Dağdelen, Nuran Canova, Mesut Tekin, Necmettin Temuçin Ersözlü

6. DÖNEM YÖNETİM KURULU

26/05/1991 – 31/05/1992

Başkan: Nadir Uğur

Yönetim Kurulu Üyeleri: Nuran Canova, Ercan Öngen, Necmettin T. Ersözlü, Meral Erdoğan, Mualla Bük, Mehmet Gültekin

7. DÖNEM YÖNETİM KURULU

31/05/1992 – 22/05/1993

Başkan: Nadir Uğur

Yönetim Kurulu Üyeleri: Nuran Canova, Meral Erdoğan, Selahattin İnce, Nihat Akıllıoğlu, Türkeş Çarga, Atilla Çehreli

8. DÖNEM YÖNETİM KURULU

22/05/1993 – 15/05/1994

Başkan: Nadir Uğur

Yönetim Kurulu Üyeleri: Özdemir Sanver, Erdoğan Bayramoğlu, Rıza Bibin, Sezai Yavuz, S. Birol Yazıcıoğlu, Ergün Balkan

9. DÖNEM YÖNETİM KURULU

15/05/1994 – 28/05/1995

Başkan: Nadir Uğur

Yönetim Kurulu Üyeleri: Özdemir Sanver, Erdoğan Bayramoğlu, İsmail Özyurt, Nuran Canova, Birol Yazıcıoğlu, Sezai Yavuz

10. DÖNEM YÖNETİM KURULU

28/05/1995 – 12/05/1996

Başkan:  Nadir Uğur

Yönetim Kurulu Üyeleri: Özdemir Sanver, Selahattin İnce, Birol Yazıcıoğlu, F. Işık Günger, Osman Özcan

11. DÖNEM YÖNETİM KURULU

12/05/1996 – 11/05/1997

Başkan: Nadir Uğur

Yönetim Kurulu Üyeleri: Özdemir Sanver, Selahattin İnce, Birol Yazıcıoğlu, Osman Özcan, Beyhan Belen, Murat Gündoğdu

12. DÖNEM YÖNETİM KURULU

11/05/1997 – 24/05/1988

Başkan: Nadir Uğur

Yönetim Kurulu Üyeleri: Özdemir Sanver, Selahattin İnce, Birol Yazıcıoğlu, Mustafa Deniz, Senem İnce,  Zeynep Baban

13. DÖNEM YÖNETİM KURULU

24/05/1998 – 30/05/1999

Başkan: Nadir Uğur

Yönetim Kurulu Üyeleri: Özdemir Sanver, Selahattin İnce, Birol Yazıcıoğlu, Mustafa Deniz, Senem İnce, Hale Poyraz

14. DÖNEM YÖNETİM KURULU

30/05/1999 – 27/05/2001

Başkan: Nadir Uğur

Yönetim Kurulu Üyeleri:  Samih D. Özdemir, Birol Yazıcıoğlu, Avni Öztürk, Özdemir Sanver, Belma Çarga, Görbil Morkoç

15. DÖNEM YÖNETİM KURULU

27/05/2001 -26/05/2002

Başkan: Baysan Atasoy

Yönetim Kurulu Üyeleri: Birol Yazıcıoğlu, Görbil Morkoç, Behan Alemdar, Nadil Uğur, Ayşe Savran, Belma Çarga

16. DÖNEM YÖNETİM KURULU

26/05/2002 – 22/05/2003

Başkan: Baysan Atasoy

Yönetim Kurulu Üyeleri: Birol Yazıcıoğlu, Deniz Kaplan, Erhan Alemdar, Sezai Yavuz, Nuran Canova, Mehmet Güreş

17. DÖNEM YÖNETİM KURULU

25/05/2003 – 30/05/2004

Başkan: Baysan Atasoy

Yönetim Kurulu Üyeleri: Birol Yazıcıoğlu, Deniz Kaplan, Erhan Alemdar, Mehmet Güreş, Nuran Canova, Sezai Yavuz, Ülkü İnce, Yasemin Bekaslan, İrfan Onay, Tülin Altuğ

18. DÖNEM YÖNETİM KURULU

30/05/2004 – 22/05/2005

Başkan: Baysan Atasoy

Yönetim Kurulu Üyeleri: Birol Yazıcıoğlu, Erhan Alemdar, Deniz Kaplan, Mehmet Güreş, Nuran Canova, Sezai Yavuz, Mecit Pınar, Murat Özkök, Muhammet Eroğlu, Ercan User

18. DÖNEM YÖNETİM KURULU

30/05/2004 – 22/05/2005

Başkan: Baysan Atasoy

Yönetim Kurulu Üyeleri: Birol Yazıcıoğlu, Erhan Alemdar, Deniz Kaplan, Mehmet Güreş, Nuran Canova, Sezai Yavuz, Mecit Pınar, Murat Özkök, Muhammet Eroğlu, Ercan User

19. DÖNEM YÖNETİM KURULU

22/05/2005 – 02/06/2006

Başkan: Nadir Uğur

Yönetim Kurulu Üyeleri: Vedat Oral, Ercan User, Deniz Kaplan, Erhan Alemdar, Nuran Canova, Ayşen Savran, İsmail Özyurt, Erkan Ögünç, Atilla Çehreli, Sezai Yavuz

20. DÖNEM YÖNETİM KURULU

02/06/2006 – 27/05/2007

Başkan: Ercan User

Yönetim Kurulu Üyeleri: M. Saygın Konak, İsmail Özyurt, Mecit Pınar, Sezai Yavuz, Birol Yazıcıoğlu, Nuran Canova, Oktay Göksu, Faruk Aygün, Yasemin Bekaslan

21. DÖNEM YÖNETİM KURULU

27/05/2007 – 25/05/2008

Başkan: Ercan User

Yönetim Kurulu Üyeleri: Cihangir Yılmaz,  Nuran Canova, Uygar Varlık, Sezai Yavuz, Onur Kıraç, Oktay Göksu, Sibel Uğur, İsmail Özyurt, Nezih Gültekin

22. DÖNEM YÖNETİM KURULU

25/05/2008 – 27/12/2009

Başkan: Ercan User

Yönetim Kurulu Üyeleri: Ahmet Sertel, Nadide Akkor, Yeşim Sembol, Nezih Gültekin, Nuran Canova, Sezai Yavuz

23. DÖNEM YÖNETİM KURULU

27/12/2009 – 18/12/2011

Başkan: Serpil Özeş

Yönetim Kurulu Üyeleri: Ayşe Yeşim Sembol, Nuran Canova,  Nebiye Erdem, Nezih Gültekin, İsmet Atilla Hekimoğlu, Yaşar Dilmen, Cihangir Yılmaz, İsmail Özyurt

24. DÖNEM YÖNETİM KURULU

18/12/2011 – 29/12/2013

Başkan: Nuran Canova

Yönetim Kurulu Üyeleri:  A. Yeşim Sembol, F. Seba Acar, Nebiye Erdem, Nezih Gültekin, Ahmet Sertel,  İsmail Özyurt.

25. DÖNEM YÖNETİM KURULU

29/12/2013 – 27/12/2015

Başkan: Vedat Oral

Yönetim Kurulu Üyeleri: Erkan Öğünç, Sibel Uğur, A. Yeşim Sembol, Nezih Gültekin, Etem Ergin Yıldırım, Nuran Canova

26. DÖNEM YÖNETİM KURULU

27/12/2015 – 24/12/2017

Başkan: A. Yeşim Sembol

Yönetim Kurulu Üyeleri: Uğur Cebeci, Nuran Canova, Naci Ereser, Nezih Gültekin, Levent Özcan,  Fatih Bayır

27. DÖNEM YÖNETİM KURULU

24/12/2017 -24/12/2019

Başkan: Nuran Canova

Yönetim Kurulu Üyeleri: Onur Kıraç, Uğur Cebeci, Naci Ereser,  Ahmet Sertel, Nebiye Erdem, Hamdi Güneş

28. DÖNEM YÖNETİM KURULU

21/12/2019  –

Başkan: Onur Kıraç

Yönetim Kurulu Üyeleri: Sinan Kocamanoğlu, Berkin Karabulut, Yeşim Gülcan Portakal, Naci Ereser, Uğur Cebeci, Edanaz Çakır

Sosyal Medya Hesaplarımız

Haberdar Olmak İçin Takip Edin!

Ziyaretçi Sayacı

0003664