bodrum escort bayan

ONUR KIRAÇ – BAŞKAN

Safranbolu Lisesi öğretmenlerinden merhum Macide Kıraç’ın ve Safranbolu Orman Bölge Şefi (E.) İbrahim Kıraç’ın ilk çocukları olarak 1979 yılında Karabük’te doğdu.  Sırasıyla Safranbolu Zati Ağar İlkokulu’nda, TED Karabük Koleji’nde,  Karabük Anadolu Lisesi’nde ve   Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde eğitim gördü. 2002 Yılında Varlık & Kıraç Hukuk Bürosunun kurucu ortağı olarak serbest avukatlık mesleğini icra etmeye başladı. 2014 – 2017 yılları arasında Beşiktaş Belediyesi Başkan Danışmanlığı görevinde bulundu.   Kıraç Hukuk Bürosunda mesleğini devam ettirmekte ve Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi Özel Hukuk Ana Bilim Dalında yüksek lisans yapmaktadır. Derneğimizin daha önceki yönetim kurullarında da farklı görevler yapmıştır.  Yelken Eğitimi alan, Amatör Denizci ve Telsizci Belgesi bulunan Kıraç, evli ve bir çocuk babasıdır.

UĞUR CEBECİ- BAŞKAN YARDIMCISI

Uğur CEBECİ, Karabük Mustafa Yazıcı Lisesinden 2000 yılında mezun olmuş ve ardından 2005 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirmiştir. 2007 yılından beri İstanbul Barosuna kayıtlı olarak avukatlık mesleğini sürdüren Uğur Cebeci, evli ve iki çocuk babasıdır. Ailesiyle birlikte Bodrum’ da yaşamaktadır. Derneğimiz dışında bir çok sivil toplum kuruluşunda üyeliği vardır, Kardemirkarabükspor ve Fenerbahçe SK kongre üyesidir. Mesleğinden artan kalan zamanlarını karavan seyahatlerine ayırmaktadır ve en büyük hobisi karavanla seyahat etmektir. Uzunca süredir derneğimiz yönetim kurulunda çeşitli kademelerde görevler üstlenmiştir, halen daha derneğimizde yönetim kurulu üyesi ve dernek başkan yardımcılığı görevini sürdürmektedir.

YEŞİM GÜLCAN PORTAKAL- BAŞKAN VEKİLİ

Karabük Hastanesi Müdürü Selami Portakal -Fazliye Portakal çiftinin dördüncü ve son çocuğudur. İlkokul ve Ortaokulu sırasıyla Safranbolu ‘da Emek İlkokulu ve Safranbolu Ortaokulunda okuduktan sonra, lise eğitimini 1991 yılında Safranbolu Lisesinde, Okul Birincisi olarak tamamlamış ve aynı yıl İstanbul Teknik Üniversitesinde Uçak Mühendisliği bölümünde eğitimine başlamıştır. İTÜ’den Uçak Mühendisi olarak mezun olduktan sonra, 1996-2007 yılları arasında sektörün önemli firmalarında mühendis ve yönetici olarak profesyonel hayatına devam edip, 2007 de Climar Mühendislik firmasını kurmuş, 2014 de Airmac Mühendislik firmasının kurucu ortaklığını yapmıştır. Bu firmaların ortağı ve genel müdürü olarak iş hayatına devam etmektedir. İş yaşamı nedeniyle zaman zaman Çin, Amerika ve Ankara’da yaşasa da, 1991 yılından itibaren İstanbul’da ikamet etmektedir. Üniversite öğrenciliğinden günümüze kadar çeşitli sivil toplum dernekleri ve mesleki oda ve derneklerde aktif olarak görev almıştır. Derneğimiz haricinde; MMO, İTO, TTMD, İTÜ Mezunlar Derneği, Fenerbahçe Spor Klubü Kongre Üyesidir. İş yaşamı nedeniyle ve hobi amaçlı sık sık seyahat etmekte olup; doğa yürüyüşleri, yoga, tenis, golf, yelken, müzik diğer hobileridir. Yaşam boyu eğitimin gücüne inanmakta ve fırsat bulduğu her fırsatta yurt içi- yurt dışı mesleki ve kişisel gelişim seminer ve kurs programlarına katılmaktadır. Türkçe ve İngilizce konuşmakta, Japonca eğitimine devam etmektedir. Safranbolu aşığıdır ve halen orada yaşamakta olan ailesi, dostları ve Safranbolu’nun doğal ve tarihi güzellikleri ile özlem gidermek amacıyla şehri ziyaret etmekten büyük keyif almaktadır.

NACİ ERESER- SAYMAN

Naci ERESER, yeminli mali müşavir/ bağımsız denetçidir. Türkiye Muhasabe Uzmanları Derneği Üyesi. Karabük, 1946 Doğumlu ilk, orta ve lise tahsilini Karabük’te tamamladı. Demirçelik Lisesi 1964/1965 dönemi mezunu. 1969 yılında Ankara İktisadi Ticari İlimler Yüksek Okulunu bitirdi. Askerlik Hizmetinden sonra 1972 yılında Devlet Şirketi D.B. Deniz Nakliyat T.A.Ş’ de muhasebe servisinde memur olarak göreve başladı. 14 yıl süreyle bu şirkette 2 yıl muhasebe servisinde memur, 4 yıl müfettiş, 10 yıl sırasıyla muhasebe ŞB MD., Mali İşler daire başkan yardımcısı ve mali işler daire başkanlığı görevlerinde bulundu. 1988 yılında istifa ederek denizcilik sektöründe uluslararası alanda faaliyet gösteren DENSAN Deniz Nakliyat ve Sanayi A.Ş.’ CFO olarak çalışmaya başladı. Bu süreç içersinde, çalıştığı şirketin değişik iştiraklerindeki hisselerini temsilen yönetim kurulu üyeliği ve denetçilik görevlerini yaptı. Aynı süreç içerisinde yeminli mali müşavirlik ve bağımsız denetçilik ve Türkiye Muhasebe Uzmanlığı belgelerine sahip oldu. Evli ve 1 kız çocuğu vardır.

Dr.Dt. SİNAN KOCAMANOĞLU-SAYMAN YARDIMCILIĞI VE VEKİLİ

19 Ekim 1980 Almanya doğumludur. 1991 yılında Karabük Şirinevler İlkokulundan, 1994 yılında Karabük Yenişehir Ortaokulundan, 1997 yılında Karabük Demir Çelik Lisesinden, 2003 yılında ise Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur. 2011’de Marmara Üniversitesi Protetik Diş Tedavisi ABD da uzmanlık ve doktorasını tamamlamıştır. Mezuniyet sonrasında sırasıyla Özel Şafak Hastanesi, Özel Ömür Hayat Hastanesi ve Özel Medicana Hastanesinde Meslek hayatına başlamıştır. 2007 ‘de Özel Sistem Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğini ortağı ile kurmuştur. Kliniklerin Beylikdüzü, Etiler, Mimaroba ve Bakırköy şubelerinde çalışma hayatına devam etmektedir. Evli ve 2 kız babasıdır.Mesleki uzmanlık alanları Temporomandibular eklem (çene eklemi) Rahatsızlıkları Teşhis ve Tedavisi, Bruksizm Tedavisi, Sabit estetik restorasyonlar- full porselen sistemler (Zirkonyum, Empress, In-Ceram), Hareketli protez uygulamaları, İmplant uygulamaları ve porselen sistemleri, Aşırı harab olmuş dişlerin konservatif (koruyucu) tedavileri. İlgi alanları; futbol, basketbol, langırt ve bowlingdir. Dernek Üyelikleri Karabük Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Karabük Demir Çelik Lisesi Mezunlar Derneği, Estetik Diş Hekimleri Akademisi, Türk Prosthodonti ve İmplantoloji Derneği, Türk Oral İmplantoloji Derneği, Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Mezunlar Derneği

BERKİN KARABULUT-ÜYE GELİŞTİRMEDEN SORUMLU YÖNETİM KURULU ÜYESİ

1980 yılında Karabük Safranbolu’da doğdu. İlk, Orta ve Lise Öğrenimimi Karabük’ te tamamladıktan sonra 9 Eylül Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı ve Süleyman Demirel Üniversitesi İşletme bölümlerinde eğitimimi tamamladı. İstanbul’da Bankacılıkla başladığı çalışma hayatımda İnsan Kaynaklarında uzmanlaştı. Farklı sektörlerdeki şirketlerde İnsan Kaynaklarının farklı pozisyonlarında yaklaşık 15 yıldır görev yapmaktadır. Şu anda bir Özel Okullar grubunda İnsan Kaynakları Müdür Yardımcısı olarak görev alıyor.

Edanaz ÇAKIR- İDARİ İŞLERDEN SORUMLU YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Edanaz ÇAKIR, Safranbolu eşrafından Metin Çakır’ın ilk çocuğu olarak 1995 yılında Karabük’ün Safranbolu ilçesinde doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitim hayatını TED Karabük Kolejinde tamamladıktan sonra Özyeğin Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2018 yılında mezun oldu. Ardından Özyeğin Üniversitesi Özel Hukuk Yüksek Lisans Programına kabul edilip, ders sürecini tamamladı. Aynı zamanda 2019 yılında kayıt olduğu İstanbul Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi bölümünde açık öğretim eğitim hayatına devam etmektedir. Özyeğin Üniversitesinde Hukuk Lisans eğitimi devam ederken çeşitli hukuk bürolarında stajlar yaptı ve birçok sertifika programına dahil olarak katılım belgelerini aldı. Bunlar; Sözleşmeler Hukuku, Uluslararası Avrupa Birliği Hukuku, Sağlık Hukuku, Fikri Sınai Hukuku programlarına katılım sağlayarak ve sınavlarında başarılı olarak almaya hak kazandı. Mezun olduktan sonra ise Dialog Anlatım İletişim kursu bünyesine dahil oldu ve eğitimini tamamlayarak sertifikasını aldı. İstanbul Barosunun Kadın Hakları Merkezinin online olarak düzenlemiş olduğu Türkiye’ nin özellikle son günlerde en büyük sorunu olan kadına karşı uygulanan her türlü şiddet ile ilgili olarak eğitimini tamamlayıp sertifikasını almaya hak kazandı. Mezuniyetimin ardından yasal stajına Kıraç Hukuk Bürosunda başladı. Yasal stajını tamamlayıp, avukatlık ruhsatını aldıktan sonra da halen Kıraç Hukuk Bürosunda avukatlık mesleğine devam etmektedir.

PELİN KUZUCU- BAŞKAN DANIŞMANI

Pelin Kuzucu, ilk, orta ve lise eğitimini TED Karabük Koleji Vakfı Özel Okullarında tamamladıktan sonra, Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik eğitimini 1994-1998 yılları arasında TC. Mersin Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksek Okulu’nda. Mezun olduğu yıl yüksek lisans sınavlarını kazanarak T.C. Marmara Üniversitesi “Human Resources Management and Development Yüksek Lisans” programını tamamladı. 2000 yılında Crowne Plaza İstanbul ve Holiday Inn İstanbul otellerinde çalışmaya başladı. Sırasıyla İnsan Kaynakları Sekreteri, İnsan Kaynakları Uzmanı ve İnsan Kaynakları Müdür Yardımcısı görevlerinde çalıştı. 2006 yılında Hyatt Regency Istanbul Oteli’nde İnsan Kaynakları Direktörü olarak çalışmaya başladı. 2010 yılı itibariyle aynı şirket grubunda Güneydoğu Avrupa İnsan Kaynakları Bölge Direktörü olarak görev yapmaya başladı. Sırbistan, Yunanistan ve Türkiye olmak üzere toplam 5 otelden sorumlu olarak çalıştı. Halen aynı şirkette toplam 8 otelden sorumlu olarak görevine devam etmektedir. Okul ve iş yaşantısının yanı sıra yaklaşık 15 yıl profesyonel voleybol oynamış, Karabükspor Bayan Genç ve A Takımı ilk lisansı sporcuları arasında olup Takım Kaptanlığı görevini yerine getirmiştir. Ayrıca hobby olarak perküsyon eğitimi almıştır.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Haberdar Olmak İçin Takip Edin!

Ziyaretçi Sayacı

0004794

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

Pelin Kuzucu

Nebiye Erdem

Hamdi Güneş

Mehmet Rıfat YASA

Rıfat PORTAKAL

DENETLEME KURULU ASİL ÜYELERİ

Sibel Uğur

Özdemir Sanver

Akın Evren

DENETLEME KURULU YEDEK ÜYELERİ

Saygın Konak

Metin Ersal

Birol Dursun

DANIŞMA KURULU

 

24.12.2017 Tarihli Genel Kurulumuzda derneğimizin kurumsal hafızasına sahip, Onursal Üyemiz, Önceki Dönem Başkanlarımız  ve  çalışmaları ile önemli katkılar sunan önceki dönem yönetim kurulu üyelerimiz arasından, Yönetim Kurulu’nun çalışmalarında bilgi ve tecrübelerinden yararlanabileceği,  5 kişilik bir heyetten oluşan Danışma Kurulu kurulmasına karar verilmiştir.

Genel Kurulumuzca Seçilen  Danışma Kurulu Üyelerimiz;

Mesut Tekin

Nuran Canova

Ercan User

Nezih Gültekin